Neden Kaplan Global

Neden Kaplan Global

KAPLAN GLOBAL, bir liman kenti olan Mersin’de yerleşik olmasının yanı sıra , etrafındaki önemli sanayi şehirlerine yakınlığıyla, uluslararası bazda ise Kanada, ABD, Rusya, Hindistan, G.Kore, Çin, Meksika ve Avrupa’daki tedarikçileri ve iş ortaklarıyla küresel pazarlarda faaliyet göstermektedir.

Faaliyet alanlarımız, ürün gruplarına göre ayrılmış olup, her grupta alanının profesyonelleriyle çalışılmakta, bu da bizlere pazar istihbaratı, durum tespit süreci ve zamanında yaklaşım imkanı sağlamaktadır.
Kaplan Global operasyonel methotlarını ve standartlarını şöyle sıralamaktadır;

  • 1. Lokasyon : Tedarikçilerimizin hepsi kendi üretim ve depolama tesislerine sahip oldukları için, ürünlerin  üretim ve satınalma süreçlerini izleyebilmekteyiz.                                        
  • 2. Kalite Kontrol : Ürünleriniz, ancak kalite kontrolleri ve gözetimleri profesyonellerce yapıldıktan sonra,üreticiden alınır ve tarafınıza yollanır.
  • 3. Depolama : Satın alınmış ürünler, tercihe göre üreticinin depolarında yada kendi depolarımızda ideal koşullarda depolanır.
  • 4. Fiyatlandırma : Doğrudan üreticilerle çalıştığımız, depo ve diğer lojistik maliyetlerimizi minimum seviyede tutabildiğimiz için size en uygun fiyatları sunabilmekteyiz.

Bu bağlamda sizlerle işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarız.

Saygılarımla,
Müslüm Kaplan
Genel Müdür
KAPLAN GLOBAL TRADE CO.