Neden Kaplan Global

Neden Kaplan Global

Yoksunluğundan bir parça alınmasını umutla bekleyen insanların bulunduğu her yerde, uzatılan yardım ellerinden biri olmayı ‘’İş’’ imizin üstünde , ‘’Merhamet’’imiz katında tutuyoruz. Bu amaçla faaliyet gösteren birçok kuruluşun Lojistik ,Tedarik ihtiyacına cevap verirken , Kalite  ve  Zamanlama  anlayışımızı ,yardıma muhtaç  o insanın yüzündeki gülümsemeye  endeksliyoruz. İş birliği yaptığımız yardım kuruluşları ile , insanların karşılıklı güven ve saygı içinde çalıştığında artan verime inanarak , uzun dönemlik ilişkiler kurmaya  gayret gösteriyoruz.

Hep söylediğimiz gibi;
‘’Bir söz’den daha fazlası… ‘’

Faaliyet alanlarımız ürün gruplarına göre ayrılmış olup,  her grupta alanının profesyonelleriyle çalışılmakta, bu da bizlere pazar istihbaratı, durum tespit süreci ve zamanında yaklaşım imkanı sağlamaktadır.
Kaplan Global operasyonel methotlarını ve standartlarını şöyle sıralamaktadır;

  • 1. Lokasyon : Tedarikçilerimizin hepsi kendi üretim ve depolama tesislerine sahip oldukları için, ürünlerin  üretim ve satınalma süreçlerini izleyebilmekteyiz.                                        
  • 2. Kalite Kontrol : Ürünleriniz, ancak kalite kontrolleri ve gözetimleri profesyonellerce yapıldıktan sonra,üreticiden alınır ve tarafınıza yollanır.
  • 3. Depolama : Satın alınmış ürünler, tercihe göre üreticinin depolarında yada kendi depolarımızda ideal koşullarda depolanır.
  • 4. Fiyatlandırma : Doğrudan üreticilerle çalıştığımız, depo ve diğer lojistik maliyetlerimizi minimum seviyede tutabildiğimiz için size en uygun fiyatları sunabilmekteyiz.

Bu bağlamda sizlerle işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarız.

Saygılarımla,
Müslüm Kaplan
Genel Müdür
KAPLAN GLOBAL TRADE CO.